Виконавчий комітет

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення   виконавчого комітету

Гатненської сільської ради

від  23 грудня  2020 року № 10 /1

 

Персональний склад комісій  і рад  при виконавчому  комітеті Гатненської сільської ради

 

Адміністративна комісія:

Тимошевський Володимир Опанасович  –  голова комісії

Лялька Костянтин Анатолійович – заступник голови комісії

Папка Наталія Миколаївна – секретар комісії

Костинська Олена Олександрівна           – член комісії

Клепач Євген Вікторович  – член комісії

Прохорчук Олександр Михайлович  – член комісії

Дубина Андрій Васильович – член комісії

 

Комісія по врегулюванню земельних та майнових відносин:

Спіров Євген Аркадійович             – голова комісії

Налапко Андрій Володимирович – заступник голови комісії

Гордієнко Антон Павлович  – секретар комісії

Кайданович Сергій Йосипович – член комісії

Курілович Володимир Миколайович – член комісії

Лосєв Максим Іванович – член комісії

Марченко Олександр Сергійович –  член комісії

 

Комісія з питань розвитку інфраструктури та охорони навколишнього середовища:

Скорук Олександр Станіславович – голова комісії

Ситниченко Олександр Васильович – заступник голови комісії

Дмитренко Ольга Василівна – секретар комісії

Кравченко Олена Сергіївна   – член комісії

Михаленко Олександр Павлович – член комісії

Матвієнко Руслан Валентинович – член комісії

Тромса Віктор Олександрович  – член комісії

 

Комісія з питань захисту прав дитини

Давиденко Наталія Миколаївна – голова комісії

Гомола Дарія Олександрівна    – заступник голови комісії

Костакі Ірина Юріївна             – секретар комісії

Ліщук Катерина Ростиславівна- член комісії

 

 

 

Комісія з питань  соціального захисту населення:

Погребна Наталія Олегівна              – голова комісії

Карпович Катерина Володимирівна   – заступник голови комісії

Фіалко Наталія Василівна              – секретар комісії

Грегуль Галина Володимирівна    – член комісії

 

Комісія у справах сім’ї, молоді та спорту

Давиденко Андрій Васильович        – голова комісії

Пацьора Дмитро Володимирович   – заступник голови комісії

Онисенко Світлана Анатоліївна – секретар комісії

Вовкогон Микола Олександрович – член комісії

Моторний Сергій Валерійович   – член комісії

Паламарчук Ігор Іванович – член комісії

Негоденко Віталій Петрович  – член комісії

 

Комісія з обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Медведенко Євген Миколайович     – голова комісії

Дрижук Віктор Степанович             – заступник голови комісії

Мєдведєв Андрій Володимирович  – секретар комісії

Моісеєнко Роман Миколайович       – член комісії

Котирло Віталій Олександрович   – член комісії

 

Опікунська рада:

Єрмоленко Галина Василівна       – голова  ради

Бобруйко Ніна Володимирівна  – секретар  ради

Дяченко Роман Сергійович  – член  ради

Шуляр Валентина Вікторівна – член ради

Шевченко Наталія Василівна – член ради

 

Рада ветеранів:

Кучеренко Світлана Володимирівна  – голова ради

Фенінець Євген Ігорович           – секретар  ради

Зубченко Микола Васильович      – член  ради

Котирло Валерій Володимирович – член комісії

 

 

Гатненський сільський голова                                                       О.І. Паламарчук