Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на правах оренди ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» по вул. Шевченка в с. Юрівка Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області, Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на правах оренди ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» вул. Підлісна в с. Гатне Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області, , гр. Омельяненку А.О., гр. Скворцову І.М., гр. Логінову Д.І., гр. Удовенку А.Л, гр. Удовенку А.Л., гр. Удовенку А.Л гр. Удовенку А.Л., гр. Удовенку А.Л, гр. Удовенку А.Л., гр. Котрязі А.А.,гр. Котрязі А.А., гр. Котрязі А.А.,гр. Музичук Ю.А.гр. Тищенку Я.В.гр. Дзюбенку Д.М.гр. Дзюбенку Д.М.гр. Дзюбенку Д.М.гр. Дзюбенку Д.М.гр. Гриценку Ю.А.гр. Беренгович М.В.гр. Беренгович М.В.гр. Третяк В.С.гр. Чабака В.А.гр. Мельничук Д.С.гр. Радченко О.Г.гр. Радченко О.Г.гр. Радченко О.Г.гр. Ковбасенко Н.О.гр. Власюк І.С.гр. Дзюбенко Д.М.гр. Ременєвій О.П.гр. Ременєвій О.П.гр. Ременєвій О.П.гр. Радченко О.Г.гр. Радченко О.Г.гр. Радченко В.В. гр. Гриценку Ю.А.гр. Захарову Д.В.гр. Захарову Д.В.гр. Захаровій Н.В.гр. Федосєєвій В.С.гр. Гончар К.С.гр. Гончар К.С.гр. Червоній С.В.гр. Червоній С.В.гр. Червоній С.В.гр. Червоній С.В.гр. Удовенко І.П.гр. Удовенко І.П.гр. Скворцову І.М гр. Величко В.С.гр. Федосєєвій В.С.гр. Бородьку В.Ю.гр. Петровій У.Р.гр. Петровій У.Р.гр. Новикову К.О.гр. Новикову К.О.гр. Макієвській А.Ю.гр. Сьомічеву О.С. гр. Моторному А.М.гр. Дрозд Ю.М.гр. Ткаченко А.П.гр. Саустенко А.О. гр. Власюку І.С.гр. Ємцю С.В.гр. Бартецькій В.І.гр. Дністрянській Ю.А.гр. Бартецькому П.Ю.гр. Добросол С.І.гр. Добросол С.І.гр. Добросол С.І.гр. Циганкову Ю.В., гр. Циганкову Ю.В., гр. Циганкову Ю.В., гр. Циганкову Ю.В., гр. Михайліченку В.В., гр. Полегенько О.В., гр. Полегеньку С.О., гр. Полегенько А.Г., гр. Полегеньку О.Ф., гр. Червоному О.В., гр. Червоному О.В., гр. Червоному О.В., гр. Червоному О.В.гр. Червоному О.В.гр. Червоному В.В.гр. Червоному В.В. гр. Червоному В.В., гр. Червоному В.В., гр. Червоному В.В., гр. Колесник Т.Ю., гр. Коноваленко О.А., гр. Криворучку Д.І., гр. Іванчихіній Я.І., гр. Крижановському А.О., гр. Мірзоєву Я.Р., гр. Мірзоєвій В.В., гр. Бартецькій В.І.гр. Коноваленко Д.Ю.гр. Бартецькому П.Ю.гр. Штельмаху С.Л.гр. Червоному О.В.гр. Червоному О.В.гр. Червоному О.В.гр. Котрязі А.А.гр. Дуді М.П.гр. Федосєєву А.М.гр.Болгарчук В.В.гр.Демчуку І.В.гр.Рябой О.М.гр.Рябой О.М.гр.Рябой О.М.гр.Лук’янець О.І.гр.Лук’янець О.І.гр.Лук’янець О.І.гр.Гурей А.М.гр.Хомич Ю.Є.гр. Сергуненковій О.С.гр. Шовтенко К.В.гр. Нестеренку Ю.А.гр. Ярмольчику М.В.гр. Котирлу К.І.гр. Котирло П.І.гр. Казанецькій М.О.гр. Казанецькому В.О.гр. Лебідю Ю.В.

Присутньо: 17
Всього: 23
Поіменні результати голосування №7/22-7/149
Про відмову у наданні дозволу
Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на правах оренди ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» по вул. Шевченка в с. Юрівка Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області, Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у користування на правах оренди ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» вул. Підлісна в с. Гатне Гатненської сільської ради Фастівського району Київської області, , гр. Омельяненку А.О., гр. Скворцову І.М., гр. Логінову Д.І., гр. Удовенку А.Л, гр. Удовенку А.Л., гр. Удовенку А.Л гр. Удовенку А.Л., гр. Удовенку А.Л, гр. Удовенку А.Л., гр. Котрязі А.А.,гр. Котрязі А.А., гр. Котрязі А.А.,гр. Музичук Ю.А.гр. Тищенку Я.В.гр. Дзюбенку Д.М.гр. Дзюбенку Д.М.гр. Дзюбенку Д.М.гр. Дзюбенку Д.М.гр. Гриценку Ю.А.гр. Беренгович М.В.гр. Беренгович М.В.гр. Третяк В.С.гр. Чабака В.А.гр. Мельничук Д.С.гр. Радченко О.Г.гр. Радченко О.Г.гр. Радченко О.Г.гр. Ковбасенко Н.О.гр. Власюк І.С.гр. Дзюбенко Д.М.гр. Ременєвій О.П.гр. Ременєвій О.П.гр. Ременєвій О.П.гр. Радченко О.Г.гр. Радченко О.Г.гр. Радченко В.В. гр. Гриценку Ю.А.гр. Захарову Д.В.гр. Захарову Д.В.гр. Захаровій Н.В.гр. Федосєєвій В.С.гр. Гончар К.С.гр. Гончар К.С.гр. Червоній С.В.гр. Червоній С.В.гр. Червоній С.В.гр. Червоній С.В.гр. Удовенко І.П.гр. Удовенко І.П.гр. Скворцову І.М гр. Величко В.С.гр. Федосєєвій В.С.гр. Бородьку В.Ю.гр. Петровій У.Р.гр. Петровій У.Р.гр. Новикову К.О.гр. Новикову К.О.гр. Макієвській А.Ю.гр. Сьомічеву О.С. гр. Моторному А.М.гр. Дрозд Ю.М.гр. Ткаченко А.П.гр. Саустенко А.О. гр. Власюку І.С.гр. Ємцю С.В.гр. Бартецькій В.І.гр. Дністрянській Ю.А.гр. Бартецькому П.Ю.гр. Добросол С.І.гр. Добросол С.І.гр. Добросол С.І.гр. Циганкову Ю.В., гр. Циганкову Ю.В., гр. Циганкову Ю.В., гр. Циганкову Ю.В., гр. Михайліченку В.В., гр. Полегенько О.В., гр. Полегеньку С.О., гр. Полегенько А.Г., гр. Полегеньку О.Ф., гр. Червоному О.В., гр. Червоному О.В., гр. Червоному О.В., гр. Червоному О.В.гр. Червоному О.В.гр. Червоному В.В.гр. Червоному В.В. гр. Червоному В.В., гр. Червоному В.В., гр. Червоному В.В., гр. Колесник Т.Ю., гр. Коноваленко О.А., гр. Криворучку Д.І., гр. Іванчихіній Я.І., гр. Крижановському А.О., гр. Мірзоєву Я.Р., гр. Мірзоєвій В.В., гр. Бартецькій В.І.гр. Коноваленко Д.Ю.гр. Бартецькому П.Ю.гр. Штельмаху С.Л.гр. Червоному О.В.гр. Червоному О.В.гр. Червоному О.В.гр. Котрязі А.А.гр. Дуді М.П.гр. Федосєєву А.М.гр.Болгарчук В.В.гр.Демчуку І.В.гр.Рябой О.М.гр.Рябой О.М.гр.Рябой О.М.гр.Лук’янець О.І.гр.Лук’янець О.І.гр.Лук’янець О.І.гр.Гурей А.М.гр.Хомич Ю.Є.гр. Сергуненковій О.С.гр. Шовтенко К.В.гр. Нестеренку Ю.А.гр. Ярмольчику М.В.гр. Котирлу К.І.гр. Котирло П.І.гр. Казанецькій М.О.гр. Казанецькому В.О.гр. Лебідю Ю.В.
ЗА 15
Утрималось 0
Проти 0
Не голосувало 2
Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО
Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович Відс.
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович Відс.
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович Н/Г
Майбогіна Надія Валеріївна Н/Г
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна Відс.
Пекарський Петро В’ячеславович За
Пилипенко Сергій Максимович Відс.
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович Відс.
Сафончик Володимир Миколайович Відс.
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За