Поіменне голосування третьої сесії VIII скликання від 24 грудня 2020 року

Організація:     Гатненська сільська рада

Сессія:   Третя (позачергова) сесія Гатненської сільської ради

Дата проведення:                24/12/2020 10:09:36

Присутньо:       22

Всього:         23

Перелік питань

ID Назва питання За Утрим Проти Не голос Результат
1 Питання № 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
2 Питання № 01 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
3 Питання № 02 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
4 Питання № 03 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
5 Питання № 04 21 0 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
6 Питання № 05 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
7 Питання № 06 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
8 Питання № 07 21 0 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
9 Питання № 08 21 0 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
10 Питання № 09 21 0 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
11 Питання № 10 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
12 Питання № 11 21 0 0 1 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
13 Питання № 12 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
14 Питання № 13 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
15 Питання № 14 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
16 Питання № 15 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
17 Питання № 16 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
18 Питання № 17 20 2 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
19 Питання № 18 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
20 Питання № 19 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
21 Питання № 20 20 2 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
22 Питання № 21 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
23 Питання № 22 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО
24 Питання № 23 22 0 0 0 РІШЕННЯ ПРИНЯТО

Всього питань: 24

12/24/2020 10:13

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання №

Про затвердження порядку денного

ЗА           22

Утрималось             0

Проти    0

Не голосувало             0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 10:44

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 01

Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Гатненської сільської ради на 2021 рік.

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 10:48

  Присутньо: 22  
  Всього:

Поіменні результати голосування

  Питання № 02

Про затвердження Програми створення, використання та накопиченняматеріального резерву для запобігання та

ліквідаціїнадзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхнаслідків на території Гатненської  територіальної громади  на 2021-2023 роки.

23  
  ЗА 22  
  Утрималось 0  
  Проти 0  
  Не голосувало 0  
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО  
Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 10:51

  Присутньо: 22  
  Всього:

Поіменні результати голосування

  Питання № 03

Про розгляд та затвердження Програми профілактики правопорушень, боротьби з тероризмом, злочинністю i корупцією, забезпечення громадської безпеки у Гатненській сільській територіальній громаді Фастівського району Київської області на 2021-2023  роки.

23  
  ЗА 22  
  Утрималось 0  
  Проти 0  
  Не голосувало 0  
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО  
Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 10:53

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування   Питання № 04

Про розгляд та затвердження Програми розвитку фізичної культури i спорту Гатненської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки.

ЗА           21

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    1

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович Н/Г

12/24/2020 10:58

  Присутньо: 22  
  Всього:

Поіменні результати голосування

  Питання № 05

Про розгляд та затвердження Програми охорони довкілля, поводження з твердими побутовими відходами та раціональним використанням природних ресурсів у Гатненській територіальній громаді Фастівського району Київської області на 2021-2023 роки.

23  
  ЗА 22  
  Утрималось 0  
  Проти 0  
  Не голосувало 0  
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО  
Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:00

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування   Питання № 06

Про розгляд та затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Гатненській територіальній громаді на 2021 рік.

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:01

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування   Питання № 07

Про розгляд та затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення та заслуги перед

Гатненською територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2021 рік.

ЗА           21

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    1

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович Н/Г
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:02

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 08

Про розгляд та затвердження Комплексної програми розвитку освіти Гатненської територіальної громади на 2021 рік.

ЗА           21

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    1

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна Н/Г
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:04

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 09

Про затвердження Програми надання стоматологічної допомоги населенню Гатненської сільської територіальної громади на 2021 р.

ЗА           21

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    1

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна Н/Г
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:05

  Присутньо: 22  
  Всього:

Поіменні результати голосування

  Питання № 10

Про затвердження Програми надання медичних послуг населенню

Гатненської територіальної громади Київської області понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення на 2021р.

23  
  ЗА 22  
  Утрималось 0  
  Проти 0  
  Не голосувало 0  
  Рішення РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО  
Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:07

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування   Питання № 11

Про затвердження Програми харчування дітей дошкільного віку, учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій в закладах освіти Гатненської сільської ради на 2021 рік.

ЗА           21

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    1

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович Н/Г
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:10

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 12

Про розгляд та затвердження Програми «Турбота» Гатненської сільської ради на 2021 рік.

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:12

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 13

Про затвердження Програми «Питна вода» на 2021-2023 роки.

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:16

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування   Питання № 14

Про затвердження Положення про преміювання працівників ДНЗ

«Дитячого садка «Умка» та «Казка» Гатненської сільської ради у

2021  році

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:18

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування   Питання № 15

Про затвердження  Положення про порядок преміювання  працівників  апарату  Гатненської сільської ради  її  структурних підрозділів та виконавчих органів  у 2021 році

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 11:20

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 16

Про вступ до «Асоціації сільських, селищних рад та об’єднаних громад України».

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 12:27

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 17

Про затвердження бюджету Гатненської сільської ради на 2021 рік.

ЗА           20

Утрималось         2

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович Утр.
Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 12:29

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 18

Про затвердження Перспективного Плану роботи Гатненської сільської ради.

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

 

12/24/2020 12:30

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 19

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За

12/24/2020 12:34

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування   Питання № 20

Про внесення змін до Структури, загальної чисельності та переліку штатних посад апарату Гатненської сільської ради   її структурних підрозділів та виконавчих органів.

ЗА           20

Утрималось         2

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович Утр.
Майбогіна Надія Валеріївна Утр.
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 12:38

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 21

Про затвердження договору про співробітництво у формі делегування виконаних завдань з охорони здоров’я на 2021рік

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За

12/24/2020 12:40

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування   Питання № 22

Про затвердження  договору  про співробітництво у формі делегування  виконання завдань з надання стоматологічної

допомоги (послуг) на 2021 рік

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За
Пекарський Петро В’ячеславович Відс.
Пилипенко Сергій Максимович За
Поштаренко Віктор Валерійович За
Савалюк Микола Петрович За
Сафончик Володимир Миколайович За
Січкаренко Людмила Михайлівна За
Тромса Олександр Олександрович За
Шульган Дмитро Юрійович За

12/24/2020 12:42

Присутньо:           22

Всього: 23

Поіменні результати голосування

  Питання № 23

Про внесення змін до  Положення про відділ містобудування та

архітектури

ЗА           22

Утрималось         0

Проти    0

Не голосувало    0

Рішення               РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Прізвище, ім’я та по батькові Голосував
Бобруйко Павло Петрович За
Вахненко Вадим В’ячеславович За
Вітенко Сергій Миколайович За
Войнаровський Віталій Броніславович За
Ворушев Сергій Євгенійович За
Давиденко Вадим Васильович За
Дроща Петро Вікторович За
Дубина Віктор Васильович За
Загорський Олексій Леонідович За
Майбогіна Надія Валеріївна За
Маховка Віталій Віталійович За
Нікітенко Валентин Андрійович За
Онищук Володимир Олексійович За
Паламарчук Олександр Іванович За
Пацьора Людмила Валентинівна За